W jaki sposób prowadzę zajęcia?

Angielski dla biznesu

Wychodzę z założenia, iż  najważniejsza jest praktyka, czyli  nacisk na mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Podczas zajęć studenci motywowani są do tego, by jak najwięcej konwersować po angielsku (nawet jeżeli na początku dana osoba popełnia wiele błędów). Lekcje są urozmaicone, ponieważ posiadam bardzo dużo materiałów unikatowych – opracowanych bezpośrednio przeze mnie.

Celem tych materiałów jest ułatwienie studentowi lepsze porozumiewanie się w obym języku przy użyciu najważniejszych słów/zwrotów. Moi studenci to przede wszystkim osoby dorosłe, które wiedzą czego konkretnie chcą oraz dlaczego pragną nauczyć się angielskiego. Uczę języka ogólnego (gdzie zajęcia dotyczą tego jak porozumiewać się na wakacjach, w restauracji, na lotnisku, u lekarza itd.) a także biznesowego (tematy typu: logistyka, praca zespołowa, outsourcing, negocjacje w praktyce, tworzenie prezentacji i przygotowanie do wystąpień publicznych, itd….) Najważniejsza jest konwersacja. To ona stanowi kwint esencję zajęć. Natomiast dodatkowo każdy student dostaje ode mnie kompendium wiedzy w postaci najważniejszych kwestii gramatycznych.(do poczytania w domu, by odkurzyć kiedyś zdobytą wiedzę). Z kolei podczas zajęć, gdy student popełni rażący błąd, który będzie bardzo utrudniał komunikację, wówczas powrócimy na chwilę do kompendium, by skorygować błędy i móc mówić dalej swobodnie po angielsku:)

fot: Mags

**************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#