W jaki sposób prowadzę zajęcia?

Wychodzę z założenia, iż najważniejsza jest praktyka, czyli nacisk na mówienie, mówienie i jeszcze raz mówienie. Podczas zajęć studenci motywowani są do tego, by jak najwięcej konwersować po angielsku (nawet jeżeli na początku dana osoba popełnia wiele błędów). Lekcje są urozmaicone, ponieważ posiadam bardzo dużo materiałów unikatowych – opracowanych bezpośrednio przeze mnie. Celem tych materiałów jest ułatwienie studentowi lepsze porozumiewanie się w obym języku przy użyciu najważniejszych słów/zwrotów. Moi studenci to przede wszystkim osoby dorosłe, które wiedzą czego konkretnie chcą oraz dlaczego pragną nauczyć się angielskiego. Uczę języka ogólnego (gdzie zajęcia dotyczą tego jak porozumiewać się na wakacjach, w restauracji, na lotnisku, u lekarza itd.) a także biznesowego (tematy typu: logistyka, praca zespołowa, outsourcing, negocjacje w praktyce, tworzenie prezentacji i przygotowanie do wystąpień publicznych, itd….) Najważniejsza jest konwersacja. To ona stanowi kwint esencję zajęć. Natomiast dodatkowo każdy student dostaje ode mnie kompendium wiedzy w postaci najważniejszych kwestii gramatycznych.(do poczytania w domu, by odkurzyć kiedyś zdobytą wiedzę). Z kolei podczas zajęć, gdy student popełni rażący błąd, który będzie bardzo utrudniał komunikację, wówczas powrócimy na chwilę do kompendium, by skorygować błędy i móc mówić dalej swobodnie po angielsku:)

 

Kontakt z lektorem:

tel: 734 088 437
{{{tel: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl lub poprzez szybki formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

**************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#