Opinie

Patrycja

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

Anna

Jeśli ktoś z Was chce przygotować się efektywnie do egzaminu czy konwersacji biznesowych i efektownie korzystać z języka angielskiego, to polecam tą Panią Lektor. Jest ona zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta, ale również wymagająca. Zajęcia bezpośrednie czy zdalne, to zależy wyłącznie od Ciebie. Ponadto, godziny zajęć są dostosowane do planu dnia, dzięki czemu nie traci się cennego czasu na czekanie. Po prostu zachęcam do kontaktu z tą Panią Lektor, a sami się przekonacie, że warto!

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonalizm.

Asia

Polecam zajęcia z Panią Magdą. Co prawda byłam na zajęciach tylko kilka razy – przed rozmową kwalifikacyjną. Zajęcia spełniały moje oczekiwania – nacisk na mówienie. Widać, że jest to osoba, która angielskim „żyje”, świetnie przygotowana na każde zajęcia, udostępnia materiały do nauki. Zajęcia super !

Monika

Pani Magda jest wymagająca, warto dostosować się do wskazówek i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego efekty. Dzięki tym zajęciom zdałam egzamin na poziomie B2 pisemny i ustny. Na każdych zajęciach jest dużo materiałów, które pomagają w nauce. Polecam.

Anastazja

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach „przełamywane” są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

Ewa

Z Magdą uczę się od kilku miesięcy. Jest moją kolejną i wyczekaną lektorką ponieważ w ostatnim czasie szukałam nauczyciela, który umie uczyć, ma podejście i przede wszystkim robi to z pasją. taka właśnie jest Magda co widać w moim postępie no i dzięki niej(bo właśnie szukam pracy)super sobie radzę na rozmowach kwalifikacyjnych po angielsku. Jestem na średnim poziomie a w rozmowach chyba wychodzę na lepszą. Przyznaję że nie miałam dużo czasu na naukę poza zajęciami ale zawsze dużo wynosiłam z zajęć. Jest to dla mnie największy wyznacznik dobrego lektora a jestem bardzo wymagającym uczniem. Magda również wymaga i zachęca do pracy ale robi to z wyczuciem i wymagania dopasowuje do ucznia. Jest sumienna i zawsze przygotowana. Warto spróbować bo naprawdę dziewczyna przewyższa wielu lektorów.

Agnieszka

Uczęszczałam do Magdy przez pewien czas w celu przygotowania do egzaminu CAE. Niestety z powodów osobistych musiałam zrezygnować z zajęć . Uważam jednak, że Magda jest bardzo dobrym nauczycielem, profesjonalnie podchodzi do zajęć i jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Ja jestem również wymagającą uczennicą i stwierdzam uczciwie, że Magda mnie nie zawiodła. Polecam!!!

Ewelina

Polecam zajęcia z Magda. Jest nauczycielem bardzo wymagającym, dzięki czemu szybko widać postępy w nauce. Zajęcia są zawsze ciekawe i różnorodne- dostosowane do predyspozycji i zainteresowań. Magda jest zawsze perfekcyjnie przygotowana (materiały, konwersacje, gry, prace domowe), dzięki czemu godzina z nią to jak 3 gdzie indziej. Polecam – jeden z najlepszych nauczycieli jakiego spotkałam!

Karolina

Serdecznie polecam zajęcia z Magdą !. Miałam około 2/3 miesiące do przygotowania się do egzaminu B2 , gdzie mój poziom znajomości angielskiego był na prawdę słaby… Byłam święcie przekonana, że nie uda mi się zaliczyć egzaminu oraz że będę na 100 % pisać poprawka we wrześniu. Jednak dzięki zajęciom, dostosowanych do mojego poziomu a równocześnie do poziomu egzaminu, ZDAŁAM pisemny na 4 A ustny na 5, gdzie nawet mój wykładowca był zaskoczony moimi umiejętnościami, ponieważ tak jak wcześniej napisałam nie byłam orłem z angielskiego :). Rzeczywiście Magda jest wymagająca, jednakże warto dostosować się do jej zasad , wskazówek ( które są na prawde cenne i dzięki nim łatwiej się można wielu rzeczy nauczyć i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego rezultaty !! :). Jeszcze raz na prawdę polecam!

Aneta

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Magdą. Nauka języka zawsze szła mi opornie, jednak przy pomocy Pani Magdy udało mi się w kilka miesięcy przygotować do egzaminu na studiach na poziomie B2+. Dużo wymaga, ale sama również jest doskonale przygotowana na każde zajęcia. Dostosowuje czas, poziom i szybkość nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pomimo wielu lat nauki dopiero po zajęciach z Panią Magdą zaczęłam używać języka w praktyce, bez stresu i krępowania się. Szczerze polecam i z chęcią sama powrócę jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.;)

Monika

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Magdą. To najlepszy nauczyciel języka angielskiego z jakim miałam do czynienia. Wymaga wiele od swoich uczniów, ale również od siebie. Na każdych zajęciach była solidnie przygotowana. Dla mnie duże znaczenie miało indywidualne podejście Pani Magdy w doborze materiałów na zajęcie, dzięki czemu zawsze poruszałyśmy tematy, które mnie interesowały i były mi niezbędne w praktyce. Pani Magda przygotowuje świetne zajęcia,jest bardzo pracowita i potrafi zmotywować. Zajęcia z Panią Magdą to: ciekawe konwersacje , różnorodne zadania , dużo słówek, systematyczne powtórki mobilizujące do nauki. Ponadto uczeń ma zapewnione wszystkie materiały, więc nie ma konieczności kupowania drogich książek. Polecam:)

Magdalena

Zdecydowanie Pani Magda to najlepsza lektorka jaką udało mi się znaleźć w Łodzi , mam porównanie ponieważ inne osoby kompletnie nie miały podejścia , i wszystko było chaotyczne . Natomiast u p. Magdy jest pełna organizacja, żadne słowo , reguła nie jest w stanie umknąć a gramatyka świetnie się przyswaja jej metodami , mówisz nie tak abyś został zrozumiany ale przede wszystkim poprawnie gramatycznie , wszystko jest zanotowane a te świetne kserówki to dla mnie rzecz święta , towarzyszą mi cały czas . Przechodząc do meritum ja zdawałam maturę z języka niemieckiego , kiedy na studiach pojawił się ang i trafiłam do grupy średniozawaansowanej byłam zmuszona rozpocząć prywatne lekcje , gdyż semestr kończył się egzaminem na poziomie B2 . Zdecydowałam się na p. Magdę , kilka miesięcy solidnej nauki i cel osiągnięty , aż sama nie wierzyłam ze to się uda . Pani Magda to nie nauczyciel który podchodzi obojętnie , tutaj działa to w dwie strony wymaga od nas ale przede wszystkim od samej siebie .Jest niesamowicie zorganizowana . Jeśli chodzi o to że wymaga zwolnień lekarskich jest to super pomysł bo w języku chodzi o systematyczność , ona tego przestrzega . Niedługo mam zamiar wrócić na zajęcia , zapłaciłabym każde pieniądze, a jak się przeniosę do innego miasta z przyjemnością będę przyjeżdżać na zajęcia:) pozdrawiam

Karolina

Dzięki Magdzie zdałam w grudniu 2011 r. egzamin CAE. Na przygotowanie miałam mało czasu, ale dałam radę. Magda pomogła mi przede wszystkim w mówieniu i pisaniu. Czasem miałam już dosyć, ale Magda była nieugięta;-). Jej wiara we mnie spowodowała, że nie chciałam jej zawieść i na egzaminie dałam z siebie wszystko.

Ania

Polecam! Polecam i jeszcze raz POLECAM! „trafiłam” na ofertę Magdy całkowicie przypadkowo szukając w internecie! teraz muszę stwierdzić, że to niesamowite szczęście! Super Człowiek! Super Nauczyciel! konkretna, wymaga zarówno od ucznia jak i od siebie samej, zapewnia genialną atmosferę na zajęciach z wyjątkowo smaczną Kawą:):):)! Magda ma receptę na to jak pogodzić fajną zabawę z konstruktywną nauką! Gorąco Polecam ! ! !

Ola

Magda ma wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego. Posiada bardzo dobre wykształcenie akademickie, jak i dużą wiedzę praktyczną. Zajmuje się również tłumaczeniami. Ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi dzielić się ze swoimi uczniami. Gorąco polecam zajęcia z nią!!!

Justyna

Magda to świetna nauczycielka! Jest cierpliwa, zawsze dobrze przygotowana do zajęć, wymaga od ucznia, ale od siebie też . Dla niej najważniejsze jest to, żeby biegle posługiwać się językiem angielskim w mowie, ale gramatyki też potrafi nauczyć. Dzięki tym lekcjom nabrałam pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem. Naprawdę polecam każdemu, żeby kiedyś spotkał takiego nauczyciela (ja sama polecałam Magdę swoim znajomym, którzy również byli zadowoleni z jej zajęć). I z czystym sumieniem mogę podpisać się pod wcześniejszymi wpisami!

Danuta

Magda jest nauczycielem z powołania, bardzo się cieszę, że mnie uczyła angielskiego. Dostosowała rytm nauki do ucznia. Nie jestem pierwszej młodości, a wiadomości przyswajałam błyskawicznie. Uważam, że każdy kto przyjdzie na lekcje do Magdy, nie będzie chciał pójść do kogoś innego. Nacisk kładzie na konwersacje, gramatykę, pisownię,jest bardzo ale to bardzo cierpliwa,aż do bólu. Lubi gdy uczeń traktuje ją poważnie i przychodzi z odrobionymi lekcjami. Sama jest bardzo zorganizowana, zdyscyplinowana, mimo to ma wielkie serce do wszystkiego co robi.
Serdecznie polecam!!!

Ewa

Polecam bez zastrzeżeń:) Zajęcia z Magdą wspominam bardzo miło, przede wszystkim są ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia, a Magda jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć. Dzięki za wspólną naukę:)

Katarzyna Skomiał

Kilka lat temu, języka angielskiego uczyła mnie pani Magda. Jest solidna w tym co robi, zawsze przygotowana do lekcji i tego samego oczekuje od ucznia. Mobilizuje do nauki i wymaga. Standardem jest to, ze trzeba mieć odrobiona prace domowa, a jak nie to trzeba ją robić przy niej. To samo ze słówkami, zawsze odpytuje z poprzednich lekcji. Moim zdaniem to mobilizuje do nauki. Pani Magda jest dobra w tym co robi. Dzięki niej zdałam maturę z ang i dostałam się na studia. Powinno być więcej takich ludzi jak ona, z powołaniem do uczenia innych. Gorąco polecam.

 **********************

Dane do kontaktu:

tel: 734 088 437
{{{tel: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl lub poprzez szybki formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

***************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#