Misja

Moją misją jest szerzenie wiedzy z zakresu języka angielskiego biznesowego. Business English jest z kolei koktajlem, w którym główne składniki to: angielski i podstawy ekonomii oraz zarządzania małymi i dużymi przedsiębiorstwami. Wiele osób podczas zajęć z języka angielskiego biznesowego ma problem, by się wysłowić podczas konwersacji, ponieważ …. po polsku nie wie co ma powiedzieć.

Pani Magdaleno, ale ja nawet po polsku nie wiem co powiedzieć….. ????

Aby wyjść naprzeciw potrzebom moich klientek/klientów opracowuję autorskie zajęcia podczas których ogarniamy angielski biznesowy z różnych stron. Angielski biznesowy jest to bowiem koktajl, który składa się z samego angielskiego, podstaw ekonomii, zarządzania. Gdy się ten fakt zrozumie i zaakceptuje, to konwersacje z zakresu Business English przebiegają o wiele sprawniej a osoba ucząca się znacznie szybciej uczy się płynniej mówić w zakresie angielskiego biznesowego.

Business English

Każda firma, przedsiębiorstwo czy korporacja funkcjonuje w pewnym, ściśle określonym otoczeniu (społecznym, ekonomicznym, politycznym, kulturowym). Bez zrozumienia tego faktu trudno jest rozwinąć konwersacje, wejść w głębszą analizę, wyciągać wnioski.

Angielski biznesowy odnosi się także ściśle do zagadnień związanych z zarządzaniem mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami oraz …. korporacjami. W związku z tym podczas zajęć poruszane są także takie zagadnienia jak: przywództwo, negocjacje, zarządzanie sobą w czasie, asertywność, zarządzanie zespołami, w których pracują pracownicy z różnych krajów i kultur. Dodatkowo podczas zajęć zahaczamy o takie zagadnienia jak: Public Relations, Human Resources Management. Analiza wykresów przyczynowo-skutkowa oraz nauka wystąpień publicznych (np. prezentacje w Power Point) także są w programie zajęć, by pomóc konkretnej osobie lepiej funkcjonować w pracy.

Poza tym, bardzo często student/studentka dostaje materiały do odsłuchania w domowym zaciszu. Dzięki temu student ma szanse zrobić swoje własne notatki, przemyśleć temat i przyjść na zajęcia z angielskiego konwersacyjnego w stanie bardziej ogarniętym:)

Główna misja mojej firmy to: nauka angielskiego konwersacyjnego rozszerzona o szerzenie wiedzy z zakresu ekonomii i zarządzania oraz przedsiębiorczości. Przed ekonomią nie uciekniemy: jej solidne podstawy otaczają nas z każdej strony (inflacja; dewaluacja; założenia odnoszące się do nowej ekonomii) Im wcześniej to zrozumiemy, tym lepiej.

Firmy oraz osoby zainteresowane zapraszam do współpracy.

Do usłyszenia podczas zajęć.

Magdalena