Do pobrania

Angielski dla biznesu

W jaki sposób szybciej przyswoić  sobie wiedzę?

W tym pliku pdf  (Fiszki – puste do wypełniania) znajdziecie szablon dzięki któremu łatwiej wam będzie tworzyć własne fiszki. Jest tam zostawione miejsce na wersję polską, angielską a także …. na wasz szybki szkic czyli na narysowanie symbolu, z którym dane słówko wam się kojarzy. Jeżeli macie więcej czasu – to jak najbardziej, kolory, pisaki, mazaki, zakreślacze są bardzo wskazane:) Z mojego doświadczenia wiem, że żółty zakreślacz pomaga szybciej zapamiętać trudniejsze słowa i wyrażenia. Powodzenia!

Rozplanowanie nauki na konkretny miesiąc – cele i monitorowanie postępów.

Kalendarz jest tak skonstruowany, by mógł być wykorzystany przez osoby, które uczą się angielskiego pod kątem pracy, np. przed negocjacjami czy ważnymi wystąpieniami publicznymi. Mam na myśli : a) trenowanie umiejętności związanych z wystąpieniami publicznymi; b) także bardziej zaawansowaną analizę grafów/wykresów; c) umiejętność ciekawego poprowadzenia prezentacji produktu/usługi/procesu przy wykorzystaniu np. Power Point.

Te osoby, które chcą przełamać bariery w mówieniu i pragną jednocześnie rozplanować sobie naukę słówek, zwrotów, idiomów także skorzystają z tego kalendarza. W przyswajaniu wiedzy najważniejsza jest bowiem systematyczność, regularność. Te mini kalendarze pomogą lepiej rozplanować naukę. Przyczynią się także do lepszego monitorowania postępów w poszerzaniu wiedzy.

Przygotowanie do egzaminu/certyfikatu?  Wiele osób zastanawia się w jaki sposób rozplanować naukę przed egzaminami z zakresu Business English, które odbędą się na wyższych uczelniach w lutym 2021 oraz pod koniec czerwca 2021. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tym roku te egzaminy także odbędą się on-line. Dlatego też stres jest większy. W związku z tym warto się solidnie do nich przygotować.

Poniżej przekazuję jedno z narzędzi w postaci mini kalendarzy na końcówkę 2020 oraz na cały 2021 rok, które pomaga lepiej się zorganizować, by znaleźć czas na pracę i naukę.

Zapraszam do korzystania z kalendarzy.

Good luck! /Powodzenia!

Rozplanowanie nauki na konkretny miesiąc – cele i monitorowanie postępów

Kalendarze na rok 2021. Te mini kalendarze zamieszczone są tutaj po to, by udało wam się dobrze rozplanować wyznaczone przez was cele. Powodzenia życzę!

 1. styczeń 2021 – Calendar January 2021 www.english4work.pl
 2.  luty 2021 – Calendar February 2021 www.english4work.pl
 3. marzec 2021 – Calendar March 2021 www.english4work.pl
 4.  kwiecień 2021 – Calendar April 2021 www.english4work.pl
 5.  maj 2021 – Calendar May 2021 www.english4work.pl
 6. czerwiec 2021 – Calendar June 2021 www.english4work.pl
 7.  lipiec 2021 – Calendar July 2021 www.english4work.pl
 8.  sierpień 2021  – Calendar August 2021 www.english4work.pl
 9.  wrzesień 2021 – Calendar September 2021 www.english4work.pl
 10.  październik 2021 – Calendar October 2021 www.english4work.pl
 11. listopad 2021 – Calendar November 2021 www.english4work.pl
 12. grudzień 2021 – Calendar December 2021 www.english4work.pl

Rok 2022

Styczeń 2022

Luty 2022

KALENDARZ TYGODNIOWY DO SAMODZIELNEGO ROZPLANOWANIA (Monday through Sunday English version)

Poza tym – Mini kalendarz: miejsce na rozpiskę godzinową od poniedziałku do niedzieli, na jednym arkuszu. Monday through Sunday English version Ten mini kalendarz służy do tego, by tzw. blokami móc rozpisać co danego dnia mamy konkretnie do zrobienia, wliczając w to różnego rodzaju zajęcia i ważniejsze wydarzenia. Monday through Sunday English version

Inne materiały:

 1. Christmas – Polish culture – a few words in English: Christams  
 2. A carol sung during Christmas by Michael Buble: Silent night – Carol with gaps – Michael Buble

Dane do kontaktu:

tel: 734 088 437
{{{tel: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl lub poprzez szybki formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

***************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#