Do pobrania

W jaki sposób szybciej przyswoić  sobie wiedzę?

W tym pliku pdf  (Fiszki – puste do wypełniania) znajdziecie szablon dzięki któremu łatwiej wam będzie tworzyć własne fiszki. Jest tam zostawione miejsce na wersję polską, angielską a także …. na wasz szybki szkic czyli na narysowanie symbolu, z którym dane słówko wam się kojarzy. Jeżeli macie więcej czasu – to jak najbardziej, kolory, pisaki, mazaki, zakreślacze są bardzo wskazane:) Z mojego doświadczenia wiem, że żółty zakreślacz pomaga szybciej zapamiętać trudniejsze słowa i wyrażenia. Powodzenia!

Rozplanowanie nauki na konkretny miesiąc – cele i monitorowanie postępów.

Kalendarz jest tak skonstruowany, by mógł być wykorzystany przez osoby, które uczą się angielskiego pod kątem pracy, np. przed negocjacjami czy ważnymi wystąpieniami publicznymi. Mam na myśli : a) trenowanie umiejętności związanych z wystąpieniami publicznymi; b) także bardziej zaawansowaną analizę grafów/wykresów; c) umiejętność ciekawego poprowadzenia prezentacji produktu/usługi/procesu przy wykorzystaniu np. Power Point.

Te osoby, które chcą przełamać bariery w mówieniu i pragną jednocześnie rozplanować sobie naukę słówek, zwrotów, idiomów także skorzystają z tego kalendarza. W przyswajaniu wiedzy najważniejsza jest bowiem systematyczność, regularność. Te mini kalendarze pomogą lepiej rozplanować naukę. Przyczynią się także do lepszego monitorowania postępów w poszerzaniu wiedzy.

Przygotowanie do egzaminu/certyfikatu?  Wiele osób zastanawia się w jaki sposób rozplanować naukę przed egzaminami z zakresu Business English, które odbędą się na wyższych uczelniach w lutym 2021 oraz pod koniec czerwca 2021. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tym roku te egzaminy także odbędą się on-line. Dlatego też stres jest większy. W związku z tym warto się solidnie do nich przygotować.

Poniżej przekazuję jedno z narzędzi w postaci mini kalendarzy na końcówkę 2020 oraz na cały 2021 rok, które pomaga lepiej się zorganizować, by znaleźć czas na pracę i naukę.

Zapraszam do korzystania z kalendarzy.

Good luck! /Powodzenia!

Rozplanowanie nauki na konkretny miesiąc – cele i monitorowanie postępów

Kalendarze na rok 2021. Te mini kalendarze zamieszczone są tutaj po to, by udało wam się dobrze rozplanować wyznaczone przez was cele. Powodzenia życzę!

Angielski biznesowy w praktyce
www.english4work.com.pl

KWIECIEŃ 2022: część I i część II mini kalendarza do planowania skutecznej nauki języka angielskiego

MAJ 2022: część I i część II mini kalendarza do planowania skutecznej nauki języka angielskiego. Przełam się i zacznij planować już dziś!

CZERWIEC 2022: część I oraz część II mini kalendarza

*****************************************************************************************************************************

TIME FLIES/CZAS BARDZO SZYBKO LECI

Czas bardzo, bardzo szybko leci. Pytanie za 100 punktów: Czy wiesz jak go zaplanować, by osiągnąć cele, które sobie wyznaczyłeś/wyznaczyłaś? Jeżeli jesteś na początkowym etapie nauki planowania, to poniżej polecam do pobrania mój przykładowy mini kalendarz na cały tydzień. Możesz go wydrukować i wkleić do swojego kalendarza i/lub powiesić na ścianie lub … po prostu włożyć do torebki, by móc go na bieżąco aktualizować. Jest to rozwiązanie do osób, które oprócz wersji elektronicznej kalendarza chcą mieć także wersję papierową. Powodzenia!

English 4 work with Mags
www.english4work.com.pl

KALENDARZ TYGODNIOWY DO SAMODZIELNEGO ROZPLANOWANIA (MONDAY THROUGH SUNDAY/ ENGLISH VERSION)

Poza tym – Mini kalendarz: miejsce na rozpiskę godzinową od poniedziałku do niedzieli, na jednym arkuszu. Monday through Sunday English version Ten mini kalendarz służy do tego, by tzw. blokami móc rozpisać co danego dnia mamy konkretnie do zrobienia, wliczając w to różnego rodzaju zajęcia i ważniejsze wydarzenia. Monday through Sunday English version

*****************************************************************************************************************************

INNE MATERIAŁY:

  1. Christmas – Polish culture – a few words in English: Christams  
  2. A carol sung during Christmas by Michael Buble: Silent night – Carol with gaps – Michael Buble

Dane do kontaktu:

tel: 734 088 437
{{{tel: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl lub poprzez szybki formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

***************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#