Korzyści z zajęć

Czy chcesz zacząć mówić po angielsku niemal tak jak po polsku? Czy chcesz zacząć w praktyce używać angielskich słów zarówno tych prostszych oraz trudniejszych bez dłuższego zastanawiania się i …. stresu? Jeśli tak, to zapraszam na zajęcia ze mną.

Pomagam pokonać psychologiczna barierę braku pewności siebie w mówieniu. Przygotowałam wiele własnych materiałów w tym celu. (od poważnych biznesowych „case studies” po …. ciekawe wakacyjne scenki z życia wzięte. Wszystko po to, aby konkretna studentka/student był w stanie jak najszybciej nauczyć się mówić po angielsku:)

angielski biznesowy
Business English

1. najważniejsza korzyść odnosi się do przełamania barier w mówieniu po angielsku – nawet jeżeli są to pierwsze dwa czy trzy zajęcia, dany słuchacz czuje się pewniej w mówieniu, ponieważ dysponuje już minimum kilkunastoma ważnymi zwrotami oraz słowami, które od razu może zacząć używać w praktyce (w pracy, na lotnisku, w restauracji czy w sklepie).

2. większa płynność mówienia w obcym języku

3. poznanie skutecznych metod nauki języków obcych (zastosowanie starszych oraz bardziej nowoczesnych metod, by osiągnąć cel jakim jest swobodne konwersowanie)

4. dostosowanie zajęć do konkretnej osoby: tym samym dostosowanie ilości  wiedzy do przetworzenia do potrzeb i możliwości danego słuchacza

5. pomoc w przygotowaniu się do konkretnego spotkania, prezentacji czy rozmowy o pracę. Celem zajęć jest bowiem pomoc konkretnemu słuchaczowi w osiągnięciu płynności językowej. Po zajęciach studenci są bardziej pewni siebie, potrafią wypowiadać się w sposób jasny i klarowny podczas trudniejszych spotkań w pracy czy podczas delegacji biznesowych za granicę.

6. konwersacje odnoszą się do tematów związanych z Business English (Human Resources, Marketing, Public Relations, Logistics, Strategic Management, opisy wykresów, tworzenie prezentacji w Power Point, itp.), ale także do różnych sytuacji  z życia wziętych, które dotyczą  np. lotniska, hotelu, restauracji, sklepu.  Dzięki tej kombinacji słuchacz ma wiedzę nie tylko z zakresu Business English, ale także z zakresu scenek, które dotyczą życia codziennego.

7. Zajęcia dopasowane są do potrzeb danego słuchacza – serdecznie zapraszam na zajęcia.

 

Dostęp do artykułów, które napisałam. Przeczytaj je – dzięki nim dowiesz się, w jaki sposób lepiej uczyć się języka angielskiego.

Dla osób zainteresowanych, w poniższym linku znajdują się artykuły które napisałam o tym, w jaki sposób uczyć się angielskiego począwszy od konwersacji skończywszy na przygotowaniach do egzaminów.  https://www.english4work.com.pl/spis-tresci/

W jaki sposób lepiej rozplanować naukę?

Dodatkowo osoby, które uczą się u mnie dostają ode mnie pomoc w postaci rozplanowania nauki na mniejsze części (dni i tygodnie), by wiedza mogła się utrwalić i pozostać w głowie na dłużej.
Ta forma prowadzenia zajęć ułatwia znacznie podzielenie dużej partii materiału na mniejsze części. Zwracam także uwagę na to, by jednorazowo „nie zawalić’’ mojej studentki czy studenta nauką, ponieważ nie jest to efektywne. Trening związany z nauką angielskiego utrzymujemy w trybie: work-life balance, tak by nauka dopasowana była do trybu życia danej osoby i tym samym przynosiła wymierne rezultaty (np. poprzez swobodną konwersację po angielsku na wakacjach czy …. wynegocjowanie dobrego kontraktu z kontrahentem podczas wyjazdu biznesowego do innego kraju)
* Na tej stronie w zakładce „Materiały do pobrania” znajduje się mini kalendarz. Dzięki niemu można zacząć planować naukę angielskiego bardziej efektywnie:)  https://www.english4work.com.pl/materialy-do-pobrania/

***

tel: 504 940 807

.

fot: Mags

**************************

Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

*************************