Kontakt

 

angielski biznesowy

 

Business English

Pomagam w skutecznym przygotowaniu do egzaminów z języka angielskiego biznesowego na poziomie B2/C1 na wyższych uczelniach (konwersacje oraz testy pisemne). Skutecznie wspieram także w przełamaniu barier w mówieniu poprzez ciekawe zajęcia dla pracowników mniejszych oraz większych firm. English4work = angielski w praktyce.

Zajęcia prowadzę metodą komunikatywną. Ok 85% zajęć to konwersacje, 15% stanowi wyjaśnienie najistotniejszych kwestii gramatycznych.

Zajęcia prowadzę z osobami, które potrzebują podszkolić angielski na tyle, by móc swobodnie pracować – negocjować, opisywać i analizować grafy, wykresy a także by swobodnie przeprowadzać prezentacje w Power Point.

Warsztaty/lekcje, które prowadzę są zajęciami praktycznymi. Są to konwersacje. Natomiast osoba ucząca się dostaje także dużo dodatkowych materiałów, dzięki którym łatwiejszy jest powrót do wiedzy w późniejszym czasie.

Zajęcia dotyczą między innymi tematów, które odnoszą się do ekonomii, marketingu, zarządzania, Human Resources, Public Relations, nowoczesnych technologii, zarządzania w kontekście różnic kulturowych, itp. Zajęcia są zróżnicowane tematycznie. Dzięki temu zakres słownictwa jest dość szeroki. Lektor tak organizuje zajęcia, by często wracać do nowo poznanych słów i zwrotów, tak by lepiej zostały one utrwalone i tym samym użyte przez studentkę/studenta w praktyce (w pracy oraz podczas różnego rodzaju egzaminów).

Serdecznie zapraszam na zajęcia, by przełamać barierę związaną z płynnym mówieniem po angielsku.


Never give up!

Pozdrawiam, Magdalena

504 940 807

 

 


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

**************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#