JobFairs2023

. . . . .

BUSINESS ENGLISH WORKSHOPS

Na co dzień jestem trenerem, który pomaga pracownikom różnych firm  zdobyć wyższe kompetencje z zakresu praktycznego języka angielskiego biznesowego.

Jestem otwarta, by porozmawiać, o tym jak taka współpraca mogłaby wyglądać, by pomóc Państwa pracownikom przełamać barierę w mówieniu na tyle, by mogli płynniej konwersować w pracy np. z kontrahentami zagranicznymi oraz z innymi współpracownikami, którzy mówią po angielsku.

***

English4work to moje motto. Uważam, że bardzo ważny jest angielski użytkowy, taki dzięki któremu łatwiej jest się posługiwać przede wszystkim w pracy na co dzień a także podczas delegacji biznesowych. 

Kto prowadzi zajęcia? Z pewnością praktyk, a nie teoretyk. Jestem lektorem, który ma nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, ponieważ pracowałam w kilku firmach (między innymi jako przewodnik wycieczek w różnych krajach). Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam także  w jednej z międzynarodowych korporacji (w dziale Human Resources zatrudniając ponad 100 osób).

Dziś swoją wiedzą dzielę się z innymi osobami – pracownikami, managerami i dyrektorami różnych firm, by pomóc im przełamać barierę w mówieniu po angielsku. 

* Z pasji do nauki  języka angielskiego, zrobiłam co w mojej mocy, by w 2007 roku ukończyć jedną z amerykańskich uczelni o nazwie  Clark University z tytułem magistra z zakresu Communication in Business. 

Serdecznie zapraszam do współpracy.


WARSZTATY STACJONARNE/WORKSHOPS

Zajęcia warsztatowe

Warsztaty 120 minutowe obejmują ciekawe spotkania podczas których pracownicy mogą swobodnie wypowiadać się po angielsku na ciekawe dla nich tematy związane z Business English i tym samym zdobyć wyższe kompetencje z zakresu angielskiego biznesowego

Ilość osób jednorazowo na warsztatach: max 8

Cena jednych warsztatów: 1000 zł

Około 85% zajęć to konwersacje dotyczące języka angielskiego biznesowego ogólnego

 Podczas warsztatów oprócz ogólnego zakreślenia tematu i podstawowych pytań jest także seria dodatkowych pytań, których celem jest pomoc w szybszym przełamaniu barier w mówieniu po angielsku. Spotkania mają formę burzy mózgów, dzięki czemu każda osoba biorąca udział w warsztatach angażuje się, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie przedstawionego problemu. Po kilkunastu minutach uczestnicy zapominają, że rozmawiają po angielsku, ponieważ materiały, które posiadam są bardzo interesujące i bardzo angażujące.

Jeden warsztat to z reguły jedna firma, która ma problem x. Podczas konwersacji staramy się znaleźć 2-3 rozwiązania danego problemu – warsztaty dopasowane są do poziomu osób uczących się.

Samsung, Volkswagen, Nokia and Apple, Lot/Enter Airlines, Wedel to tylko przykładowe case studies firm* , które udało mi się opracować, by ułatwić dorosłym osobom uczącym się lepszą konwersację w zakresie języka angielskiego biznesowego.

*case studies – studium przypadków poszczególnych firm 

Dodatkowo podczas zajęć używam stworzone przez siebie różnego rodzaju scenki, które mogą przydać się pracownikom podczas  spotkań z kontrahentami zagranicznymi  lub podczas podróży służbowych (scenki w restauracji, na lotnisku, w hotelu; scenki są z zapisem trudniejszych słówek po polsku i angielsku). Scenki są stworzone w formie tzw. kliszy filmowej, by studenci mieli kwint esencję zapisaną na x-nastu stronach.

 
 

Podczas warsztatów pracuję także nad tym, by pomóc osobom uczącym się przełamać psychologiczną barierę związaną z płynnym mówieniem po angielsku.

Dodatkowo,  przekazuję link do filmu, który nagrałam na temat przekonań ograniczających w kontekście zdobywania nowych kompetencji z zakresu języka angielskiego.

W celu ustalenia szczegółów zajęć zapraszam do kontaktu e-mail’owego.

info@english4work.pl

 

Pozostałe kwestie administracyjne

Tak, jak najbardziej wystawiam faktury.

Tak, po zakończonych warsztatach daję także dyplom uczestnictwa z tytułem warsztatu.
 
 
 
 

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTEK/KLIENTÓW

Tutaj można przeczytać opnie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli zostawić te opinie – zapraszam do zapoznania się z nimi. https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli ... Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

Mam wiedzę nie tylko teoretyczną, ale praktyczną. Pracowałam między innymi w jednej z międzynarodowych korporacji w dziale Human Resources, w dziale kadr. To była naprawdę szkoła życia. Praktyczne doświadczenie w połączniu z ukończonymi studiami (amerykańska uczelnia plus polskie studia o profilu ekonomiczno-prawniczym) dało mi ogromną wiedzę, którą mogę dziś przekazywać innym. Jestem praktykiem a nie teoretykiem. Stąd też wzięło się moje hasło przewodnie: ”english4work” czyli angielski praktyczny, angielski użytkowy, który można używać na co dzień, by lepiej porozumiewać się w pracy z kontrahentami zagranicznymi czy też np. podczas wyjazdów biznesowych poza granice kraju.

Doświadczenie w pracy jako przewodnik wycieczek nauczyło mnie tego, że najważniejsza jest komunikacja a nie nauka samej gramatyki. Słownictwo techniczne, specyficzne dla danej branży jest bardzo istotne i warto je poznać. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że  bez przełamania barier w mówieniu i swobodnego posługiwania się ogólnym językiem angielskim w praktyce, trudno jest ogarnąć płynne mówienie przy użyciu bardziej zaawansowanego, specjalistycznego słownictwa. 

Na co dzień wspieram pracowników mniejszych i większych firm a także samych przedsiębiorców. Zależy mi na tym, by potrafili swobodnie porozumiewać się podczas spotkań biznesowych. Robię co w mojej mocy, by wesprzeć osoby uczące się w przełamaniu bariery związanej z płynnym mówieniem po angielsku. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. 

W czym jeszcze mogę pomóc? Wspieram pracowników, managerów w tym, by potrafili występować publicznie po angielsku (np. pomoc w przeprowadzeniu prezentacji w Power Point). Dodatkowo, uczę jak negocjować w tym obcym języku. Nie jest to proste, zwłaszcza na początku, ale dzięki systematycznej pracy jest to do ogarnięcia. Na życzenie przygotowuję także zajęcia Premium, które związane są z praktycznym użyciem języka angielskiego biznesowego charakterystycznego dla danej branży.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Magdalena Wasilewska

trener języka angielskiego biznesowego

The website is designed and created by @Mags, https://www.english4work.com.pl