. . . . .

Cel warsztatów: /zajęcia indywidualne - 1 na 1 tylko osoba ucząca się i lektor/ Proces przygotowania do rozmowy o pracę po angielsku oraz słownictwo z zakresu Human Resources czyli ....
W jaki sposób nauczyć się płynniej mówić po angielsku i znaleźć lepszą pracę.

Make your dream come true!

Uzyskaj większą płynność w mówieniu po angielsku!

Masz problem z płynnym mówieniem? Boisz się, że nie dasz sobie rady podczas rozmów o pracę? Jeżeli tak, to te zajęcia w formie warsztatów sa dla Ciebie.

Zajęcia prowadzi lektroka, która pracując w jednej z irlandzkich korporacji zatrudniła ponad 100 osób. Dzięki temu wie w jaki sposób warto zaczać przygotowywać się do potencjalnych rozmów o pracę.

Podczas warsztatów omawiane są także mniej standardowe pytania. Dzięki temu osoba, która uczestniczy w zajęciach/warsztatach jest znacznie lepiej przygotowana.

Dodatkowo dzięki  tym warsztatom osoba uczestnicząca w tych indywidualnych zajęciach widzi większy sens powtórzenia i  utrwalenia wiadomości ze szkoły podstawowej/średniej takich jak: III formy czasownika (by umieć mówić płynnie np. o przeszłości), podstaowe okresy warunkowe czy podstawy strony biernej.

Co konkretnie wliczone jest w cenę zajęć?

  1. e-book: z wypisanymi słówkami po polsku i angielsku, całe 4 strony z ciekawym i ważnym słownictwem. ”Jak mówić o swoich zaletach i wadach podczas rozmowy o pracę?” Konkret: przykłady z uzasadnieniem.
  2. e-book: ”Sfałszowny podpis”. Niezbędne słówka oraz nawiązanie do II okresu warunkowego, by przećwiczyć odpowiadanie na pytania czysto hipoteteczne z cyklu: “Pracowniku, co byś zrobił, gdybyś …..”
  3. Pomoc w takim pokierowaniu, by osoba ucząca się wiedziała w jaki sposób napisać dwa różne listy motywacyjne (na dwa różne, przykładowe stanowiska pracy). W tym celu lektor dostarczy studentce/studentowi 3 różne przykładowe listy motywacyjne. Celem wysłania tych przykładowych listów jest pokazanie osobie uczącej się, że w tym liście powinny być zawarte specjalne wyrażenia i struktury oraz aby studentka mogła zobaczyć jak faktycznie, w praktyce używa się np. podstaowych czasów. *** Te 3 przykładowe listy motywacyjne zostaną dostarczone, gdy osoba ucząca się dostarczy najpierw swoje własne 2 listy motywacyjne, by nie sugerować się listami motywacyjnymi przesłanymi przez lektora.
  4. E-book: ”Jak mówić o swoich obowiązkach w pracy? Ten e-book zawiera konkretne zdania dotyczące obowiązków w danej firmie.
  5. Przykładowe case studies* konkretnych firm, które dotyczą kwestii Human Resources, by dana studentka/student mógł zobaczyć jak w praktyce radzą sobie poszczególne firmy jeżeli chodzi o kwestie kadrowe. *Te case studies są także źródłem wartościowych słówek z zakresu Human Resources i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Case studies czyli przypadki konkretnych firm. Celem case studies jest konkretne rozgadanie się w języku angielskim, użycie słwonictwa z zakresu HR w praktyce oraz zastsowanie najprostszych i najważniejszych czasów oraz okresów warunkowych. Dzięki 
  6. E-book: “Jak mówić o kreatywności oraz o teamwork (pracy zespołowej) podczas rozmowy o pracę?” Konkretne przykłady. E-book ma posłużyć jako narzędzie do płynniejszego mówienia oraz do uświadomienia osobie uczącej się, że tutaj używamy czasów przeszłych oraz okresów warunkowych (zdania typu: Gdybyśmy wtedy tego nie zaplanowali, to ….)
  7. Minimum 20 najbardziej standardowych pytań najczęciej zadawanych na rozmowie o pracę (z tłumaczeniem z angielskiego na polski). Dodatkowo – mniej oczywiste, mniej standardowe pytania, które osoby z działu kadr zadają z nieniacka, z zaskoczenia)
  8. Pod koniec warsztatów, które zamykamy klamrą lektorka prowadzi symulacje rozmów o pracę. Jest to mix pytań z puli zagadnień, które zostały już omówione dzięki e-bbok’om i konwersacjom. Podczas tych symulacji czyli podczas przykłądowych rozmów o pracę lektora zadaje także dodatkowe pytania, mniej oczywiste, które będą dotyczyć już konkretnego stanowiska pracy. Te dodatkowe pytania są niezbędne, by osoba ucząca się mogła znacznie lepiej przygotować się do rozmowy o pracę. by podczas prawdziwego ”job interview” student/studentka czuła się znacznie bardziej komfortowo.         CENA ZAJĘĆ: 220 zł za 100 minut z materiałami/cena do końca kwetnia 2023.    Cena zajęć od 1 maja 2023 – 250zł za 100 minut z materiałami

Czego jeszcze nauczysz się biorąc udział w zajęciach? Będziesz  w stanie mówić płynnie w tym obcym języku jeżeli chodzi o tematy powiązane z Business English. Lektorka przez wiele lat pracowała z osobami przygotowującymi się do egzaminów na Politechnice oraz z pracownikami mniejszych i większych firm międzynarodowych takich jak Bosh, Voolkswagen czy Whirlpool. Dzięki temu prowadzi zajęcia z zakrseu Human Resources Management, Public Relations, Business Process Outsourcing, podstawy Logistyki, zarządzanie kryzysowe i wiele, wiele innych tematów powiązanych z Business English.

Czy podczas zajęć nauczysz się czegoś jeszcze? 

Jeśli pragniesz dostać awans, ale wiesz, że nie potrafisz jeszcze występować publicznie przez kontrahentami czy zarządem, to Magdalena jest w stanie wesprzeć Ciebie w procesie przygotowywania się do dobrej prezentacji np. w Power Point.

Chciałbyś/chciałabyś negocjować po angielsku, by lepiej funkcjonować w środowisku pracy? Masz problem także z analizą przyczynowo-skutkową wykresów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Magdalena jest w stanie pomóc Tobie ogarnąć język angielski także w tych obszarach.

Dlaczego lektorka Magdalena może Tobie pomóc? Magdalena  jest absolwentką jednej z amerykańskich uczelni. Dodatkowo ma dużo doświadczenia zawodowego także w międzynarodowych firmach. Dlatego też ogromną uwagę zwraca na praktykę, praktykę i jeszcze raz praktykę. Jeżeli masz przestrzeń – czas i środki finansowe, to rozpocznij zajęcia z nauki język angielskiego już dziś!

*** Tak, po zakończonej nauce dostaniesz zaświadczenie z oceną oraz z opisem kompetencji, które uzyskałeś/uzyskałaś, by mieć pamiątkę po nauce ze mną i także aby móc przedstawić to zaświadczenie np. podczas rozmowy o pracę czy podczas starania się o awans w pracy.

Przygotuj się do rozmowy o pracę!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

E-book: ''Your advanatages and disadvantages'' czyli ''Opisz ze szczegółami jakie są twoje mocne oraz słabe strony''

Ten e-book jest z wypisanymi słówkami po polsku i angielsku. Są to całe 4 strony z  ważnym słownictwem: ”Jak mówi o wadach i zaletach podczas rozmowy o pracę?” Konkret: przykłady z uzasadnieniem. Te e-book zawiera bardzo ciekawe słownictwo, które jest bardzo często używane w rozmowach z obcokrajowcami.

E-book: "Forged signature'' czyli ''Sfałszowany podpis''

E-book pt: ”Sfałszowany podpis to bardzo ciekawy materiał, dzięki któremu osoba ucząca się uczy się jak odpowiadać na trudniejsze pytania. Ten e-book to niezbędne słówka oraz nawiązanie do II okresu warunkowgo, by przećwiczyć odpowiadanie na pytania czysto hipoteteyczne z cyklu: ”Pracowniku, co byś zrobił gdyby …..”

Napisanie dobrego Listu motywacyjnego

Pomoc w takim pokierowaniu, by osoba ucząca się wiedziałą w jaki sposób napisać dwa różne listy motywacyjne (na 2 przykłądowe stanowiska pracy wskazane przez osobę uczącą się). W tym celu lektor dostrczy studentow/studentowi 3 rózne przykłądowe listy motywcyjne. Celem wysłania tych przykładowych listów motywacyjnych  jest pokazanie osobie uczącej się, że w tym liście powinny być zawarte specjalne wyrażenia  i struktury oraz aby studentka/student mogła/mógł zobaczyć  jak faktycznie w praktyce  używa się np. podstaowych czasów. *** Te 3 przykładowe listy motyw. zostaną dostarczone, gdy osoba ucząca się  dostarczy najpierw ….

Strategy planning

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

E-book: ''Jak mówić o swoich obowiązkach w pracy?"

Ten e-book zawiera konkretne zdania dotyczące obowiązków w danej firmie. (W zależności od potrzeb ogarniamy obwiązki w poprzedniej pracy, obecnej oraz staramy się odpowiedzieć na jedno z pytań podczas rozmowy  o pracę, któeczęsto brzmi w następujący sposób: “Jak wyobraża Pani/Pan sobie pracę na danym stanowisku pracy?”

Case studies

Przykładowe case studies* konkretnych firm, które dotyczą kwestii Human Resources, by dana studentka/student mógł zobaczyć jak w praktyce radzą sobie poszczególne firmy jeżeli chodzi o kwestie kadrowe. *Te case studies są także źródłem wartościowych słówek z zakresu Human Resources i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Case studies czyli przypadki konkretnych firm. Celem case studies jest konkretne rozgadanie się w języku angielskim, użycie słwonictwa z zakresu HR w praktyce oraz zastsowanie najprostszych i najważniejszych czasów oraz okresów warunkowych. Dzięki 

E-book: ''Jak mówić o kreatywności oraz o pracy w zespołowej podczas rozmowy o pracę

E-book: “Jak mówić o kreatywności oraz o teamwork (pracy zespołowej) podczas rozmowy o pracę?” Konkretne przykłady. E-book ma posłużyć jako narzędzie do płynniejszego mówienia oraz do uświadomienia osobie uczącej się, że tutaj używamy czasów przeszłych oraz okresów warunkowych (zdania typu: Gdybyśmy wtedy tego nie zaplanowali, to ….)

Strategy planning

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Graphic design

Przykładowe case studies* konkretnych firm, które dotyczą kwestii Human Resources, by dana studentka/student mógł zobaczyć jak w praktyce radzą sobie poszczególne firmy jeżeli chodzi o kwestie kadrowe. *Te case studies są także źródłem wartościowych słówek z zakresu Human Resources i z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Case studies czyli przypadki konkretnych firm. Celem case studies jest konkretne rozgadanie się w języku angielskim, użycie słwonictwa z zakresu HR w praktyce oraz zastsowanie najprostszych i najważniejszych czasów oraz okresów warunkowych. Dzięki 

t

nieoczywiste pytania zadawane na rozmowie o pracę, poza tymi 20-stoma najabrdzoej standardowymi

Minimum 20 najbardziej standardowych pytań najczęciej zadawanych na rozmowie o pracę (z tłumaczeniem z angielskiego na polski). Dodatkowo – mniej oczywiste, mniej standardowe pytania, które osoby z działu kadr zadają z nieniacka, z zaskoczenia)

  1.  

przykładowe symulacje rozmowy o pracę, by wyćwiczyć płynne mówienie

Pod koniec warsztatów, które zamykamy klamrą lektorka prowadzi symulacje rozmów o pracę. Jest to mix pytań z puli zagadnień, które zostały już omówione dzięki e-bbok’om i konwersacjom. Podczas tych symulacji czyli podczas przykłądowych rozmów o pracę lektora zadaje także dodatkowe pytania, mniej oczywiste, które będą dotyczyć już konkretnego stanowiska pracy. Te dodatkowe pytania są niezbędne, by osoba ucząca się mogła znacznie lepiej przygotować się do rozmowy o pracę. by podczas prawdziwego ”job interview” student/studentka czuła się znacznie bardziej komfortowo. 

Strategy planning

CENA ZAJĘĆ: 220 zł za 100 minut z materiałami/cena do końca kwetnia 2023.    Cena zajęć od 1 maja 2023 – 250zł za 100 minut z materiałami

Nagrania video

Lektor prześle także do materiałów video, które sam nagrał. Celem nagran jest zebranie najważniejzych informacji dotyczących najistotniejszych pytań o pracę zadawanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki temu osoba ucząca się może łatwiej przyswoić sobie wiedzę i powtórzyć omówiony wcześniej materiał. Dostęp d materiałów video przez 6 miesięcy od wysyłki danego video.

Przygotowanie konkretnego CV czy też Resume

Podczas podstawowych/standardowych zajęć lektor sprawdza napisane przez osobę uczącą się CV (pod kątem merytorycznym.logicznym.stylistycznym). Z kolei podczas dodatkowych warsztatów lektorka naprowadza osobe ucząca się na to, w jaki spoób można dane CV rozszerzyć, ulepszyć, by było bardziej unikatowe i wyróżniało się na tle konkurencji. Ważna uwaga: lektorka nie pisze CV za studenta/studentkę. Trenerka języka angielskiego biznesowego podpowiada co można konkretnie zmienić i dlaczego. Następnie student nanosi poprawki i odesyła lektorwi. Minimalny czas na ogarnięcie takiego porządnego CV to 3 spotkania, przy założeniu, że stuent/studentka współpracuje i wykonuje prace domowe związane z dopisaniem konretnych częśći danego CV.

Developing

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Strategy planning

CENA ZAJĘĆ: 220 zł za 100 minut z materiałami/cena do końca kwetnia 2023.    Cena zajęć od 1 maja 2023 – 250zł za 100 minut z materiałami

Graphic design

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Management

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Developing

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet

Are you ready to study English?

English 4 work to moje motto. Bardzo ważny jest angielski użytkowy, taki dzięki któremu łatwiej będzie nam posługiwać się przede wszystkim w pracy: w biurze czy podczas delegacji biznesowych. Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które mówią znacznie płynniej po angielsku po zajęciach ze mną, to zapraszam do kontaktu!

Poniższa oferta obowiązuje tylko przez 24 godziny od jej przesłania z uwagi na fakt, iż lektor ma do dyspozycji na przykład tylko jeden wtorek na godz 17 czy tylko jedną środę na godz 18.30. Liczba miejsc jest ograniczona. Dzięki podjęciu decyzji o nauce termin, na którym Tobie zależy nie jest przekazy innej osobie.

Kto prowadzi zajęcia? Magdalena to Absolwentka amerykańskiej uczelni Clark University. Lektorka ma nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną, ponieważ pracowała w kilku firmach, w tym także w jednej z międzynarodowych korporacji. Dziś swoją wiedzą dzieli się z innymi, by pomóc im przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Serdecznie zapraszam Was na ciekawe zajęcia z zakresu języka angielskiego biznesowego!


* uwaga:  poniższe ceny uwzględniają także czas jaki lektor potrzebuje przygotować się do zajęć, między innymi przygotowanie materiałów takich jak: słówka po polsku i angielski do konwersacji, zdania do tłumaczenia czy napisane od zera przypadku biznesowego firmy xyz, aby speaking był efeketywny

szacowany czas przygotowania: od 60 minut do 2-3 godzin, a w szczególnych przypadkach nawet  ponad 100 godzin (dotyczy to przygotowania case studies czyli jednego przypadku biznesowego firmy x czy firmy y )

 


60 minutes leSSon

Zajęcia 60 minutowe obejmują: 

Wariant podstawowy

CENA: 145 zł* (przy podjętej decyzji do 48 godzinach od momentu przesłania oferty)         

Cena 165 zł* (po 48 godzinach od momentu przesłania oferty)

(Angielski biznesowy ogólny – konwersacje)

Wariant podstawowy to 60 minut zajęć wraz z materiałami do nauki

Podczas zajęć:

jest ogromny nacisk na mówienie

ok. 85%zajęć to konwersacje

reszta czasu to wymowa słówek, powtórka słownictwa i delikatnie zwrócenie uwagi na najważniejsze kwestie gramatyczne

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

TELEFON

734 088 437 *

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

info@english4work.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury.


90 minutes lesson

Zajęcia 90 minutowe obejmują:

Wariant rozszerzony

Cena: 220 zł * (przy podjętej decyzji do 48 godzinach od momentu przesłania oferty)

       Cena 260 zł *(po 48 godzinach od przesłania oferty)

(Angielski biznesowy ogólny – konwersacje)

Wariant rozszerzony to 90 minut zajęć z materiałami do nauki (to samo co w wariancie podstawowym + dodatkowo położenie jeszcze większego nacisku na mówienie)

Podczas dodatkowych 30 minut: seria dodatkowych pytań, których celem jest pomoc w szybszym przełamaniu barier w mówieniu po angielsku  

Poza tym, by dany pracownik uzyskał wyższe kompetencje potrzebne podczas konwersacji:

Podstawy negocjowania po angielsku (konkretne słownictwo + przygotowanie do odegrania konkretnych scenek, by zacząć płynniej mówić po angielsku) – zajęcia dopasowane do poziomu osoby uczącej się

Skuteczne przygotowanie się do prezentacji przed kontrahentem czy dyrektorem (np. prezentacje w Power Point). Podczas zajeć: przykładowe symulacje + pod koniec prezentacji zadawanie także mniej oczywistych pytań przez lektora, by przygotować konkretnego pracownika na różne sytuacje 

Konwersacje w kontekście analizy wykresów (ogólny opis + analiza przyczynowo-skutkowa): zajęcia dopasowane do poziomu osoby uczącej się

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

TELEFON

734 088 437 *

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

info@english4work.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury.


VIP LESSON/90 minutes

Zajęcia 90 minutowe VIP obejmują:

Zajęcia premium

Cena: 1,500 zł * (przy podjętej decyzji do 48 godzinach od momentu przesłania oferty)

 Cena 2,000 zł * (Po 48 godzinach od przesłania oferty)

(Angielski biznesowy w połączeniu z elementami angielskiego technicznego ze słówkami charakterystycznymi dla danej branży: praktyczne konwersacje)

Cena wlicza czas potrzebny na wdrożenie się w słownictwo techniczne z konkretnej branży i przygotowanie odpowiednich materiałów, by konwersacje przyniosły wymierne korzyści osobie, która będzie w nich uczestniczyć

Zajęcia premium to 90 minut zajęć z materiałami do nauki. To samo co w wersji rozszerzonej, ale dodatkowo:

A. posegregowanie, wybranie i przygotowanie słownictwa technicznego dla danej branży na poszczególne zajęcia 

B. zapisanie tych słówek po polsku i angielsku + zwrócenie uwagi na wymowę trudniejszych słówek {zapis przybliżonej wymowy, by dany pracownik, mógł do tych trudniejszych słówek zawsze wrócić}

C. więcej własnych materiałów przygotowanych przeze mnie: między innymi zdania do tłumaczenia, które uwzględniają także słownictwo techniczne dla danej branży: słówka w konkretnym kontekście + nauka ich poprawnej wymowy, by później osoba ucząca się potrafiła lepiej przygotować się do mówienia po angielsku)

D. tam, gdzie to będzie niezbędne:  wyjaśnienie kwestii gramatycznych (dodatkowe ćwiczenia z mojego kompendium) Lektor tak ogrania temat, by konkretny student/studentka ogarnął/ogarnęła w praktycznym mówieniu:

min. 4 podstawowe czasy do dobrej komunikacji
min. podstawy strony biernej (”Ten samochód został naprawiony przez …./ Ten sprzęt zostanie naprawiony …..”)
min. podstawowe okresy warunkowe (”Gdybym był na jego miejscu …..”, ”Gdybym mógł ….,” ”Gdybym musiał ….” ”Jeśli ……/ Jeżeli ………) 

D. rozwinięcie kompetencji związanych z pisaniem e-maili, raportów, itp.)

Podczas zajęć nacisk kładę przede wszystkim na mówienie, by  pomóc konkretnej osobie lepiej mówić po angielsku. Z uwagi na fakt, iż pracowałam w kilku korporacjach i skończyłam także amerykańską uczelnię, wiem jak ważny na zajęciach jest konkret.

Jeżeli chcesz przełamać barierę w mówieniu po angielsku, to zapraszam do kontaktu.

TELEFON

734 088 437 *

Napisz proszę sms: gdy prowadzę lub przygotowuję zajęcia, to telefon jest wyciszony. Gdy skończę działania operacyjne, to z chęcią oddzwonię.

E-MAIL*

Chcesz skontaktować się poprzez e-mail? Ok, napisz do mnie wiadomość na:

info@english4work.pl

Odpiszę tak szybko jak to będzie możliwe.

UWAGA:* Jeżeli przez 5 dni nie odpiszę, to może oznaczać, że twoja wiadomość wpadła do spam lub że czas przygotowania się do zajęć był tak intensywny, że fizycznie nie dałam rady odpowiedzieć w przeciągu X godzin/dni. Proszę o wyrozumiałość w tej kwestii. 

 Pozostałe kwestie administracyjne

Potrzebujesz fakturę? Daj znać. Wystawiam faktury.

Tutaj możesz przeczytać opinie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu e-korepetycje.net, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli napisać te referencje/opinie o tym, w jaki sposób przygotowuję się do zajęć i w jaki sposób je prowadzę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów – zapraszam do kontaktu. Napisz do mnie e-mail lub sms i umówimy się na niezobowiązującą do zakupu rozmowę, by móc porozmawiać o tym, nad czym naprawdę chcesz popracować jeżeli chodzi o podwyższenie kompetencji związanych z nauką płynniejszego mówienia po angielsku. 

Mariusz

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel  – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach. Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonalizm.

Magdalena

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

Beata

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

Magdalena

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli ... Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

Mam wiedzę nie tylko teoretyczną, ale praktyczną. Pracowałam między innymi w jednej z międzynarodowych korporacji w dziale Human Resources, w dziale kadr. To była naprawdę szkoła życia. Praktyczne doświadczenie w połączniu z ukończonymi studiami (amerykańska uczelnia plus polskie studia o profilu ekonomiczno-prawniczym) dało mi ogromną wiedzę, którą mogę dziś przekazywać innym. Jestem praktykiem a nie teoretykiem. Stąd też wzięło się moje hasło przewodnie: ”english4work” czyli angielski praktyczny, angielski użytkowy, który można używać na co dzień, by lepiej porozumiewać się w pracy z kontrahentami zagranicznymi czy też np. podczas wyjazdów biznesowych poza granice kraju.

Na co dzień wspieram przedsiębiorczynie/przedsiębiorców. Zależy mi na tym, by potrafili swobodnie porozumiewać się podczas spotkań biznesowych. Zależy mi na tym, by nie podpisywali umów w ciemno, tylko by potrafili dopytać kontrahenta o szczegóły. Aby to uczynić, to trzeba mieć umiejętność sprawnego, płynnego mówienia po angielsku. Tutaj do akcji wkraczam ja. W czym jeszcze mogę pomóc? Wspieram przedsiębiorców w tym, by potrafili występować publicznie po angielsku (np. pomoc w przeprowadzeniu prezentacji w Power Point). Dodatkowo, uczę jak negocjować w tym obcym języku.. Nie jest to proste, zwłaszcza na początku, ale jest do ogarnięcia. 

Czy pomagam także pracownikom polskich firm oraz korporacji? Tak, jak najbardziej. Robię co w mojej mocy, by wesprzeć pracowników w przełamaniu bariery związanej z płynnym mówieniem po angielsku. Zajęcia są ciekawe i urozmaicone. Pierwsze konkretne postępy widać już po 3-4 miesiącach nauki.

Ok, a co ze studentkami/studentami? Czy ich także wspierasz? Tak, jak najbardziej. Zdaję sobie sprawę z faktu, iż po 3 czy 5 latach nauki na uniwersytecie czy politechnice studenci nadal mają problem, by płynnie mówić po angielsku, nie mówiąc już o podstawach gramatycznych, które trzeba ogarnąć, by przebrnąć przez egzaminy i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej. Przez ostatnie lata pomogłam wielu osobom przygotować się do egzaminów na studiach. Nie było łatwo, ponieważ wiele osób miało problemy z podstawami, ale … krok po kroku i do celu.

Osoby chętne zapraszam do współpracy. Na zajęciach nie ma bajek o Kubusiu Puchatku ani o Robin Hood. Tak, niektórzy studenci mówili mi, iż poprzedni lektorzy na zajęciach z osobami dorosłymi omawiali zagadnienia tego typu. Nie wiem jak to możliwe, ale ….. 

Jeżeli chcesz nauczyć się mówić po angielsku, by lepiej komunikować się w tym języku w pracy, to zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena

 

 

The webiste is designed and created by @Mags