Przygotowanie do egzaminu B2/C1 z zakresu Business English w nowej formule

2 w 1: zdaj egzamin i zdobądź kwalifikacje/kompetencje, których pracodawcy poszukują na rynku pracy. Ucz się od praktyka, a nie od teoretyka, który najprawdopodobniej nigdy zdobytej wiedzy nie użył w praktyce.

Czy ....

 • Masz problem z przełamaniem barier w płynnej konwersacji po angielsku?
 • Chcesz przygotować się do egzaminu B2/C1 z zakresu Business English na wyższej uczelni, ale nie masz pojęcia jak to zrobić?
 • Masz już za sobą kilka egzaminów, których nie udało się Tobie zaliczyć?
 • Masz problem z mówieniem oraz z najważniejszymi zagadnieniami gramatycznymi, które najczęściej pojawiają się na egzaminie?
 • Potrzebujesz zdać egzamin z angielskiego, by w ogóle móc podejść do obrony pracy magisterskiej i/lub inżynierskiej?

Jeżeli tak, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam na zajęcia ze mną. Pomogę Tobie:

 • przełamać bariery w mówieniu
 • nauczysz się konwersować po angielsku na tematy, które dotyczą zagadnień egzaminacyjnych, np: a) logistyka; b) zarządzanie procesami; c) zarządzanie sytuacjami kryzysowymi; d) jakość; e) outsourcing; f) zarządzanie ludźmi, także w kontekście różnic kulturowych; g) bezpieczeństwo w sieci/Internecie;  i wiele, wiele innych (w zależności od tego czego konkretnie potrzebujesz się nauczyć pod kątem egzaminu, by go zdać)
 • nauczysz się używać w praktyce podstawowych zagadnień gramatycznych {Zajęcia to praktyka, a nie czysta teoria, wyjaśniamy gramatykę, ale jednocześnie jest bardzo duży nacisk na mówienie}
 • będziemy pracować na testach gramatycznych typu ABC, by pomóc Tobie oswoić się ze strukturą egzaminu (ale te testy będziemy też omawiać, abyś zrozumiał/a dlaczego odpowiedź jest taka a nie inna plus aby później tą wiedzę użyć w obecnej/przyszłej pracy). Te testy gramatyczne dotyczą konkretnych zagadnień, które pojawiają się najczęściej na egzaminie.
 • nauczysz się pisać po angielsku, by zdać egzamin oraz aby twój obecny/przyszły pracodawca wiedział, że znasz się  na rzeczy (m.in. raporty, zapytania ofertowe do firmy xyz oraz inne bardziej i mniej formalne pisma)
 • jak analizować grafy, by w konkretny sposób zwrócić uwagę na to, co jest ważne w danym zagadnieniu (analiza przyczynowo-skutkowa). Grafów uczymy się w formie pisemnej oraz ustnej, abyś był/a przygotowana do różnych form testów egzaminacyjnych
 • nauczysz się jak negocjować po angielsku. Negocjacje to część zajęć dotyczących konwersacji (wcześniej dostajesz materiały w postaci słówek i zwrotów, by się do zajęć przygotować)
 • pomogę Tobie przygotować się do ogarnięcia prezentacji (najczęściej w Power Point); będziemy ćwiczyć do skutku, abyś poczuł/a się pewnie przed egzaminatorami, a w przyszłości przed potencjalnymi kontrahentami biznesowymi
 • dowiesz się w jaki sposób rozwiązywać jedno z trudniejszych zadań czyli jak przygotować się do dialogu sterowanego - takiego, gdzie egzaminatorzy z góry  mówią Tobie o czym ma być dialog i np. w formie słów kluczy i/lub tabelki podają Tobie informacje na podstawie których masz porozumieć się z drugą, przypadkową osobą podczas egzaminu. Jest to jedno z bardziej tresujących zadań, ponieważ z reguły nie wiesz z kim będziesz w parze na egzaminie, ale dzięki ćwiczeniom  jesteśmy w stanie to ogarnąć  i przygotować Ciebie do testów
 • popracujemy nad rozwiązywaniem zadań dotyczących "Reading" czyli czytania ze zrozumieniem po angielsku (w tym nauka rozumienia z kontekstu). Wytłumaczę Tobie w jaki sposób podejść do rozwiązywania tego typu zadań. W skrócie mówiąc ogarniemy dlaczego odpowiedź powinna być np. A, a nie B lub C. Po około 10 przykładowych czytankach powinieneś/aś już zrozumieć zasadę rozwiązywania tego typu zadań, pod warunkiem, że masz już konkretny zasób słownictwa zbliżony do poziomu B2/C1. Jeżeli tego zasobu słów nie masz, wówczas czas przygotowania do egzaminu wydłuży się.
 • Przećwiczymy także umiejętność słuchania ze zrozumieniem (odpowiedzi typu abc, uzupełnianie luk).
 • Podczas zajęć nauczysz się i utrwalisz między 1,000 a 1,500 nowych słów i zwrotów związanych z Business English

A teraz coś, co może Cię zaskoczyć, ale przeczytaj poniższy tekst do końca, by zobaczyć czy te zajęcia są na pewno dla Ciebie….

Dla kogo nie są tego typu zajęcia???

 • dla tych, którzy oczekują szybkich rezultatów w krótkim czasie, ale … bez własnego wkładu, bez własnego wysiłku
 • dla tych, którzy  nie mają czasu na naukę, by zdać egzamin oraz aby później wykorzystywać zdobytą wiedzę w pracy (w małej firmie lub w większym przedsiębiorstwie i/lub w korporacji)
 • dla tych, którym się po prostu nie chce uczyć i pracować i są przekonani, że wiedza sama wejdzie im do głowy bez ich wysiłku (np. bez powtórki słówek nawet jeśli są to tylko konwersacje)
 • dla tych, którzy nie chcą poznać technik szybszego uczenia się i przyswajania wiedzy z zakresu języka angielskiego
 • dla tych, którzy jeszcze nie nauczyli się wyznaczać priorytetów (gdy nie umiesz zarządzać sobą w czasie, to nie będziesz umiał/a zaplanować czasu na pracę, naukę oraz na powtórkę zagadnień z zajęć. Jeśli chcesz to zmienić to poczytaj o jednej z podstawowych teorii  zarządzania sobą w czasie (np. o The Eisenhower Matrix. Zastanów się jak możesz ją zastosować w swoim życiu. Gdy to zrobisz, zapraszam na zajęcia. /P.S. Ta teoria się przyda - jest częścią jednego z zagadnień egzaminacyjnych, która dotyczy zarządzania projektami oraz zarządzania ludźmi i ich czasem, by konkretne zadania wykonać na czas.) Tych wskazówek dotyczących zarządzania sobą w czasie jest bardzo dużo, ale warto zacząć między innymi  od tej, o której wspomniałam powyżej.

Dla kogo są zajęcia???

 • dla tych, którzy chcą przełamać barierę w mówieniu po angielsku, by zdać egzamin i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej a następnie, aby użyć  te umiejętności w pracy: w małej, średniej firmie i/lub w międzynarodowej korporacji
 • dla tych, którzy chcą mieć dużo konwersacji podczas zajęć mimo faktu, iż egzamin to także gramatyka, słuchanie i pisanie. Lektor tak przygotowuje zajęcia, by podczas lekcji było dużo mówienia po angielsku (Uwaga: wyjątkiem są zajęcia, podczas których okazuje się, że do egzaminu zostało mało czasu a dana osoba naprawdę nie umie prawie nic. Wtedy bierzemy się za podstawy podstaw gramatycznych, bez których nie zda się egzaminu pisemnego i w konsekwencji nie podejdzie się do ustnego. Te podstawy gramatyczne ćwiczymy m.in na przykładowych testach abc oraz na zdaniach, w których jak na dłoni widać różnice między czasami, okresami warunkowymi, stroną bierną i czynną, itd.).
 • dla tych, którzy będą potrafili wygospodarować dodatkowy czas poza zajęciami, by na bieżąco powtarzać i utrwalać wiedzę z zajęć (około 2 godziny: dwa i/lub  trzy razy w tygodniu pracy własnej, poza samymi zajęciami, by utrwalić wiedzę z zajęć, które prowadzone są dość intensywnie)
 • zajęcia dla osób, które nie tylko chcą zdać egzamin, ale także podwyższyć swoje kwalifikacje z zakresu Business English, by móc użyć nabyte umiejętności w praktyce. Po zajęciach będziesz umiał/a a) negocjować po angielsku; b) opisywać grafy w sposób bardziej zaawansowany: analiza przyczynowo-skutkowa; c) pisać raporty i inne formalne pisma. Dodatkowo będziesz miał/a większą świadomość tego jak wygląda: a) zarządzanie ludźmi i ich czasem,  b) zarządzanie procesami, c) zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, d) dowiesz się także podstaw dotyczących tego  jak komunikować się z ludźmi, z różnych kultur - jak z nimi współpracować, by pomimo różnic osiągać cele i realizować projekty na czas
 • dla tych, którzy chcą się uczyć od praktyka a nie od teoretyka, który od ponad 10 lat przygotowuje studentów do tego typu egzaminów (od praktyka, który po pierwsze zna angielski, po drugie studiował zagadnienia dotyczące ekonomii, po trzecie pracował w kilku firmach, także o zasięgu międzynarodowym

Kim jestem?

Jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Ukończyłam amerykańską uczelnię. Pracowałam w kilku firmach, także o międzynarodowym zasięgu. Dziś swoją wiedzę przekazuję innym, także studentom, którzy mają przed sobą do zdania egzamin z zakresu Business English na poziomie B2/C1.  

Nowość!!! Po ukończonych zajęciach dostajesz zaświadczenie z oceną i z opisem tego co konkretnie zostało zrealizowane na zajęciach, a także z informacją dotyczącą tego nad czym warto jeszcze popracować.

Poniżej znajdziesz opinie osób, z którymi współpracowałam:

Patrycja

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

Karolina

Serdecznie polecam zajęcia z Magdą !. Miałam około 2/3 miesiące do przygotowania się do egzaminu B2 , gdzie mój poziom znajomości angielskiego był na prawdę słaby... Byłam święcie przekonana, że nie uda mi się zaliczyć egzaminu oraz że będę na 100 % pisać poprawka we wrześniu. Jednak dzięki zajęciom, dostosowanych do mojego poziomu a równocześnie do poziomu egzaminu, ZDAŁAM pisemny na 4 A ustny na 5, gdzie nawet mój wykładowca był zaskoczony moimi umiejętnościami, ponieważ tak jak wcześniej napisałam nie byłam orłem z angielskiego :). Rzeczywiście Magda jest wymagająca, jednakże warto dostosować się do jej zasad , wskazówek ( które są na prawdę cenne i dzięki nim łatwiej się można wielu rzeczy nauczyć :) ) i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego rezultaty !! :). Jeszcze raz na prawdę polecam! :)

Anastazja

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę :) W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach "przełamywane" są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

Aneta

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Magdą. Nauka języka zawsze szła mi opornie, jednak przy pomocy Pani Magdy udało mi się w kilka miesięcy przygotować do egzaminu na studiach na poziomie B2+. Dużo wymaga, ale sama również jest doskonale przygotowana na każde zajęcia. Dostosowuje czas, poziom i szybkość nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pomimo wielu lat nauki dopiero po zajęciach z Panią Magdą zaczęłam używać języka w praktyce, bez stresu i krępowania się. Szczerze polecam i z chęcią sama powrócę jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.;)

Are you ready for action?

Nie zwlekaj. Nie patrz bezczynnie na to, jak czas przecieka Ci przez palce. Jeśli chcesz zdać egzamin z zakresu Business English na poziomie B2/C1 i jednocześnie zdobyć nowe kompetencje, które użyjesz w pracy, to  zapraszam za zajęcia ze mną!    

Jak się ze mną skontaktować?

Klikając w poniższy numer telefonu możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio. Gdy prowadzę zajęcia lub wykonuję inne działania operacyjne,  to nie odbieram telefonu, by móc skupić się na konkretnej osobie i jej problemie związanym z mówieniem po angielsku  i przygotowaniem do konkretnego egzaminu.  W związku z tym zachęcam także do wysłania sms (oddzwonię)

tel: 734 088 437 {{{tel: 0048 734 088 437 }}}

Zajęcia ze mną to angielski w praktyce, a nie czysta teoria.

Zapraszam serdecznie.

fot. Mags
  Angielski Biznesowy  
polityka prywatności: https://www.english4work.com.pl/polityka-prywatnosci-magda/