. . . . .

Are you ready to study English?

English 4 work to moje motto. Bardzo ważny jest angielski użytkowy, taki dzięki któremu łatwiej będzie nam posługiwać się przede wszystkim w pracy: w biurze czy podczas delegacji biznesowych. Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które mówią znacznie płynniej po angielsku po zajęciach ze mną, to zapraszam do kontaktu!

Poniższa oferta obowiązuje do dnia 30 października 2022 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.


60 minutes leSSon

Zajęcia x minutowe obejmują: 

 


90 minutes lesson

Zajęcia y minutowe obejmują:

 


VIP LESSON/90 minutes

Zajęcia z minutowe  obejmują:

 

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTEK/KLIENTÓW

Tutaj możesz przeczytać opnie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli zostawić te opinie – zapraszam do zapoznania się z nimi: ……………………………….. strona xyz

Dlaczego warto ze mną współpracować? Czyli ... Kim jest lektorka, która prowadzi zajęcia, by pomóc przełamać bariery w mówieniu po angielsku?

tekst xyz

….

…..

…….

Osoby chętne zapraszam do współpracy. Na zajęciach nie ma bajek o Kubusiu Puchatku ani o Robin Hood. Tak, niektórzy studenci mówili mi, iż poprzedni lektorzy na zajęciach z osobami dorosłymi omawiali zagadnienia tego typu. Nie wiem jak to możliwe, ale ….. 

Jeżeli chcesz nauczyć się mówić po angielsku, by lepiej komunikować się w tym języku w pracy, to zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam serdecznie,

Magdalena