Angielski biznesowy – Tematyka zajęć

Angielski dla biznesu

Celem zajęć jest praca nad uzyskaniem płynności językowej, by słuchacz mógł bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami w najważniejszych biznesowych kwestiach.

Nauka płynnego mówienia to podstawa. Dlatego też na początku konwersacji poruszamy najistotniejsze dla słuchacza kwestie, np:

  • Przykładowe symulacje rozmów o pracę – standardowe i niestandardowe pytania zadawane podczas job interview: ćwiczymy płynne i logiczne mówienie: od łatwiejszych do trudniejszych zagadnień.
  • Nauka analizy grafów w języku angielskim – pod kątem ‘matematycznym’ (wskaźnik spadł/wzrósł), a także uczymy się omawiać po angielsku przyczyny i skutki dotyczące danego zagadnienia/problemu. (wskaźnik wzrósł, ponieważ ….). Uczymy się w jaki sposób o trudnych rzeczach mówić w prostszy sposób, tak by wypowiedź była zrozumiała dla wszystkich zainteresowanych.
  • Prezentacje w Power Point – pomagam pracownikom korporacji a także właścicielom firm ogarnąć tremę przed wystąpieniami publicznymi. Najpierw lektor sprawdza pod kątem merytorycznym czy prezentacja jest w porządku. Następnie lektor trenuje słuchacza pod kątem płynnej wypowiedzi po angielsku, tak by osoby słuchające rozumiały przekaz i były zainteresowane omawianym tematem.
  • Studium przypadków – motywacją do rozmowy są biznesowe casy różnych firm, które w przeszłości zmierzyły się z różnymi problemami. Podczas zajęć analizujemy rozwój danej organizacji w czasie. – Zajęcia są wtedy w formie burzy mózgów, ponieważ lektor ma przygotowany zestaw pytań dotyczący danej firmy (czyli omawianego przypadku określanego także jako tzw. business case). Dzięki temu zajęcia są ciekawe i zawsze jest w nich tzw. element zaskoczenia.
  • Nauka negocjacji: podanie najistotniejszych zwrotów, a następnie nauka negocjacji w konkretnych sytuacjach (np. kupno samochodu, wynajem mieszkania, itd.) Lektor ćwiczy wraz ze słuchaczem konkretne scenki, aż do uzyskania płynności w mówieniu. Oczywiście na początku ogarniamy prostsze zadania, tak by przyzwyczaić się do sposobu wypowiadania się w tej konkretnej sytuacji biznesowej jaką są negocjacje.

Dane do kontaktu:

tel: 734 088 437
{{{tel: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl lub poprzez szybki formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

***************************

#ConversationsInEnglish#LekcjeAngielskiego#IndywidualneZajęcia#EnglishForBusiness#English4Work#BusinessEnglish#AngielskiKonwersacje #AngielskiBiznesowy#KonwersacjeBusinessEnglish#IndywidualnaNauka #KorepetycjeAngielski#AngielskiSpeaking#AngielskiPrzedRozmowąRekrutacyjną#AngielskiJobInterview#ZajęciaAngielski#IndywidualnaNauka#NaukaMówieniaPoAngielsku#english4work#podajdalej #BusinessEnglishSpeaking#AngielskiPraktyczny#MoreSpeakingLessGrammar#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomB2#AngielskiPoziomC1#AngielskiBiznesowy#PrzełamanieBarierMówienieAngielski#PrivateEnglishLessons#NaukaJęzykaAngielskiego#English4business #AngielskiWKorporacji#AngielskiKreatywnie#ScenkiPoAngielsku#OdgrywanieScenekPoAngielsku#MethodsStudyingEnglish#StrategiesStudyingEnglish#SpeakingInPractice#ZadawaniePytańPoAngielsku#CreativeEnglish#ScenkiAngielski#NegocjacjePoAngielsku#WykresyPoAngielsku#ScenkiAngielsku#TheScenesEnglishLessons#PrzełamanieBarierSpeakingAngielski#