Egzamin B2/C1 Business English

Angielski Biznesowy

Przygotowanie do egzaminu B2/C1 z zakresu Business English w nowej formule

2 w 1: zdaj egzamin i zdobądź kwalifikacje/kompetencje, których pracodawcy poszukują na rynku pracy. Ucz się od praktyka, a nie od teoretyka, który najprawdopodobniej nigdy zdobytej wiedzy nie użył w praktyce.

Czy ….

 • Masz problem z przełamaniem barier w płynnej konwersacji po angielsku?
 • Chcesz przygotować się do egzaminu B2/C1 z zakresu Business English na wyższej uczelni, ale nie masz pojęcia jak to zrobić?
 • Masz już za sobą kilka egzaminów, których nie udało się Tobie zaliczyć?
 • Masz problem z mówieniem oraz z najważniejszymi zagadnieniami gramatycznymi, które najczęściej pojawiają się na egzaminie?
 • Potrzebujesz zdać egzamin z angielskiego, by w ogóle móc podejść do obrony pracy magisterskiej i/lub inżynierskiej?
angielski biznesowy
Business English

Jeżeli tak, to mam dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam na zajęcia ze mną. Pomogę Tobie:

 • przełamać bariery w mówieniu
 • nauczysz się konwersować po angielsku na tematy, które dotyczą zagadnień egzaminacyjnych, np: a) logistyka; b) zarządzanie procesami; c) zarządzanie sytuacjami kryzysowymi; d) jakość; e) outsourcing; f) zarządzanie ludźmi, także w kontekście różnic kulturowych; g) bezpieczeństwo w sieci/Internecie;  i wiele, wiele innych (w zależności od tego czego konkretnie potrzebujesz się nauczyć pod kątem egzaminu, by go zdać)
 • nauczysz się używać w praktyce podstawowych zagadnień gramatycznych {Zajęcia to praktyka, a nie czysta teoria, wyjaśniamy gramatykę, ale jednocześnie jest bardzo duży nacisk na mówienie}
 • będziemy pracować na testach gramatycznych typu ABC, by pomóc Tobie oswoić się ze strukturą egzaminu (ale te testy będziemy też omawiać, abyś zrozumiał/a dlaczego odpowiedź jest taka a nie inna plus aby później tą wiedzę użyć w obecnej/przyszłej pracy). Te testy gramatyczne dotyczą konkretnych zagadnień, które pojawiają się najczęściej na egzaminie.
 • nauczysz się pisać po angielsku, by zdać egzamin oraz aby twój obecny/przyszły pracodawca wiedział, że znasz się  na rzeczy (m.in. raporty, zapytania ofertowe do firmy xyz oraz inne bardziej i mniej formalne pisma)
 • jak analizować grafy, by w konkretny sposób zwrócić uwagę na to, co jest ważne w danym zagadnieniu (analiza przyczynowo-skutkowa). Grafów uczymy się w formie pisemnej oraz ustnej, abyś był/a przygotowana do różnych form testów egzaminacyjnych
 • nauczysz się jak negocjować po angielsku. Negocjacje to część zajęć dotyczących konwersacji (wcześniej dostajesz materiały w postaci słówek i zwrotów, by się do zajęć przygotować)
 • pomogę Tobie przygotować się do ogarnięcia prezentacji (najczęściej w Power Point); będziemy ćwiczyć do skutku, abyś poczuł/a się pewnie przed egzaminatorami, a w przyszłości przed potencjalnymi kontrahentami biznesowymi
 • dowiesz się w jaki sposób rozwiązywać jedno z trudniejszych zadań czyli jak przygotować się do dialogu sterowanego – takiego, gdzie egzaminatorzy z góry  mówią Tobie o czym ma być dialog i np. w formie słów kluczy i/lub tabelki podają Tobie informacje na podstawie których masz porozumieć się z drugą, przypadkową osobą podczas egzaminu. Jest to jedno z bardziej tresujących zadań, ponieważ z reguły nie wiesz z kim będziesz w parze na egzaminie, ale dzięki ćwiczeniom  jesteśmy w stanie to ogarnąć  i przygotować Ciebie do testów
 • popracujemy nad rozwiązywaniem zadań dotyczących “Reading” czyli czytania ze zrozumieniem po angielsku (w tym nauka rozumienia z kontekstu). Wytłumaczę Tobie w jaki sposób podejść do rozwiązywania tego typu zadań. W skrócie mówiąc ogarniemy dlaczego odpowiedź powinna być np. A, a nie B lub C. Po około 10 przykładowych czytankach powinieneś/aś już zrozumieć zasadę rozwiązywania tego typu zadań, pod warunkiem, że masz już konkretny zasób słownictwa zbliżony do poziomu B2/C1. Jeżeli tego zasobu słów nie masz, wówczas czas przygotowania do egzaminu wydłuży się.
 • Przećwiczymy także umiejętność słuchania ze zrozumieniem (odpowiedzi typu abc, uzupełnianie luk).
 • Podczas zajęć nauczysz się i utrwalisz między 1,000 a 1,500 nowych słów i zwrotów związanych z Business English

A teraz coś, co może Cię zaskoczyć, ale przeczytaj poniższy tekst do końca, by zobaczyć czy te zajęcia są na pewno dla Ciebie….

Dla kogo nie są tego typu zajęcia???

 • dla tych, którzy oczekują szybkich rezultatów w krótkim czasie, ale … bez własnego wkładu, bez własnego wysiłku
 • dla tych, którzy  nie mają czasu na naukę, by zdać egzamin oraz aby później wykorzystywać zdobytą wiedzę w pracy (w małej firmie lub w większym przedsiębiorstwie i/lub w korporacji)
 • dla tych, którym się po prostu nie chce uczyć i pracować i są przekonani, że wiedza sama wejdzie im do głowy bez ich wysiłku (np. bez powtórki słówek nawet jeśli są to tylko konwersacje)
 • dla tych, którzy nie chcą poznać technik szybszego uczenia się i przyswajania wiedzy z zakresu języka angielskiego
 • dla tych, którzy jeszcze nie nauczyli się wyznaczać priorytetów (gdy nie umiesz zarządzać sobą w czasie, to nie będziesz umiał/a zaplanować czasu na pracę, naukę oraz na powtórkę zagadnień z zajęć. Jeśli chcesz to zmienić to poczytaj o jednej z podstawowych teorii  zarządzania sobą w czasie (np. o The Eisenhower Matrix. Zastanów się jak możesz ją zastosować w swoim życiu. Gdy to zrobisz, zapraszam na zajęcia. /P.S. Ta teoria się przyda – jest częścią jednego z zagadnień egzaminacyjnych, która dotyczy zarządzania projektami oraz zarządzania ludźmi i ich czasem, by konkretne zadania wykonać na czas.) Tych wskazówek dotyczących zarządzania sobą w czasie jest bardzo dużo, ale warto zacząć między innymi  od tej, o której wspomniałam powyżej.

Dla kogo są zajęcia???

 • dla tych, którzy chcą przełamać barierę w mówieniu po angielsku, by zdać egzamin i tym samym podejść do obrony pracy magisterskiej/inżynierskiej a następnie, aby użyć  te umiejętności w pracy: w małej, średniej firmie i/lub w międzynarodowej korporacji
 • dla tych, którzy chcą mieć dużo konwersacji podczas zajęć mimo faktu, iż egzamin to także gramatyka, słuchanie i pisanie. Lektor tak przygotowuje zajęcia, by podczas lekcji było dużo mówienia po angielsku (Uwaga: wyjątkiem są zajęcia, podczas których okazuje się, że do egzaminu zostało mało czasu a dana osoba naprawdę nie umie prawie nic. Wtedy bierzemy się za podstawy podstaw gramatycznych, bez których nie zda się egzaminu pisemnego i w konsekwencji nie podejdzie się do ustnego. Te podstawy gramatyczne ćwiczymy m.in na przykładowych testach abc oraz na zdaniach, w których jak na dłoni widać różnice między czasami, okresami warunkowymi, stroną bierną i czynną, itd.).
 • dla tych, którzy będą potrafili wygospodarować dodatkowy czas poza zajęciami, by na bieżąco powtarzać i utrwalać wiedzę z zajęć (około 2 godziny: dwa i/lub  trzy razy w tygodniu pracy własnej, poza samymi zajęciami, by utrwalić wiedzę z zajęć, które prowadzone są dość intensywnie)
 • zajęcia dla osób, które nie tylko chcą zdać egzamin, ale także podwyższyć swoje kwalifikacje z zakresu Business English, by móc użyć nabyte umiejętności w praktyce. Po zajęciach będziesz umiał/a a) negocjować po angielsku; b) opisywać grafy w sposób bardziej zaawansowany: analiza przyczynowo-skutkowa; c) pisać raporty i inne formalne pisma. Dodatkowo będziesz miał/a większą świadomość tego jak wygląda: a) zarządzanie ludźmi i ich czasem,  b) zarządzanie procesami, c) zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, d) dowiesz się także podstaw dotyczących tego  jak komunikować się z ludźmi, z różnych kultur – jak z nimi współpracować, by pomimo różnic osiągać cele i realizować projekty na czas
 • dla tych, którzy chcą się uczyć od praktyka a nie od teoretyka, który od ponad 10 lat przygotowuje studentów do tego typu egzaminów (od praktyka, który po pierwsze zna angielski, po drugie studiował zagadnienia dotyczące ekonomii, po trzecie pracował w kilku firmach, także o zasięgu międzynarodowym

Nie zwlekaj. Nie patrz bezczynnie na to, jak czas przecieka Ci przez palce. Jeśli chcesz zdać egzamin z zakresu Business English na poziomie B2/C1 i jednocześnie zdobyć nowe kompetencje, które użyjesz w pracy, to  zapraszam za zajęcia ze mną!  

Nowość!!! Po ukończonych zajęciach dostajesz zaświadczenie z oceną i z opisem tego co konkretnie zostało zrealizowane na zajęciach, a także z informacją dotyczącą tego nad czym warto jeszcze popracować.

Kim jestem?

Jestem praktykiem, a nie teoretykiem. Ukończyłam amerykańską uczelnię. Pracowałam w kilku firmach, także o międzynarodowym zasięgu. Dziś swoją wiedzę przekazuję innym, także studentom, którzy mają przed sobą do zdania egzamin z zakresu Business English na poziomie B2/C1.  

Poniżej znajdziesz opinie osób, z którymi współpracowałam:

Opinie

Tutaj możesz przeczytać opnie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli zostawić te opinie – zapraszam do zapoznania się z nimi. https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski

Are you ready for action?

Jak się ze mną skontaktować?

Klikając w poniższy numer telefonu możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio. Gdy prowadzę zajęcia lub wykonuję inne działania operacyjne,  to nie odbieram telefonu, by móc skupić się na konkretnej osobie i jej problemie związanym z mówieniem po angielsku  i przygotowaniem do konkretnego egzaminu.  W związku z tym zachęcam także do wysłania sms (oddzwonię)

tel: 734 088 437 {{{tel: 0048 734 088 437 }}}

Zajęcia ze mną to angielski w praktyce, a nie czysta teoria.

Zapraszam serdecznie.

angielski biznesowy
Business English

fot: Mags

Posted on: 30 września 2021, by :
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
toksyczna kosmetyczka
toksyczna kosmetyczka
2 lat temu

Nie miałam o tym zielonego pojęcia. Ciekawa informacja 🙂

Wędrówki po kuchni
Wędrówki po kuchni
11 miesięcy temu

To wspaniale, że prowadzisz takie zajęcia i widać, że jest wiele osób, które bardzo cenią sobie pracę z tobą

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x