Let’s speak English about personal development.

Angielski bez spiny czyli angielski przy kawie dla kobiet.

Just sit down, relax and speak English.

Dziś trochę inny temat. Od jakiegoś czasu widzę ogromną potrzebę jaką mają kobiety. Chcą uczyć się angielskiego, ale z drugiej strony pragną połączyć rozwój osobisty z nauką języka obcego. W związku z tym, wychodzę na przeciw waszym potrzebom. Mam nadzieję, że przygotowana przeze mnie oferta spodoba się wam.

Specjalnie z myślą o was przygotowałam około 20 tematów do konwersacji w kontekście rozwoju osobistego.

Poniższe tematy konwersacji w języku angielskim prowadzone są przez osobę posiadającą wiedzę praktyczną. Jednym słowem lektorka jest praktykiem, a nie teoretykiem. Dzięki pracy z ludźmi w różnych zawodach lektorka zdobyła spore doświadczenie. Praca w mniejszych oraz większych firmach, także w międzynarodowych korporacjach nauczyła ją wiele. Dziś swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z innymi.

Celem konwersacji jest pomoc kobietom w tym, by potrafiły wysłowić się po angielsku na tematy życia codziennego. Idea jest prosta: wybierasz temat i rozpoczynamy speaking, by przełamać barierę związaną z mówieniem po angielsku.

Na pierwszy ruszt polecam następujące tematy: 1. Motywacja, 2. Lepsze zarządzanie sobą w czasie, 3. Jak radzić sobie z toksycznymi relacjami, nie tylko przy świątecznym stole, ale także na co dzień?, 4. Uzależnienie od internetu i social media. Jak to ogarnąć?, 5. Work-life balance. Czy to jest możliwe? 6. Pięć minut przed rozmową o pracę – Odśwież swój angielski i rozgadaj się w obcym języku. 7. dla chętnych wiedzy: negocjacje w życiu zawodowym i prywatnym na przykładzie konkretnych scenek.

Zapraszam. Szczegóły zajęć przedstawiam poniżej, na załączonych zdjęciach.

*** Uwaga techniczna: Przed dokonaniem wpłaty za zajęcia, proszę o skontaktowanie się i ustalenie terminu konwersacji w języku angielskim, by uniknąć sytuacji, że 3 czy 4 osoby dokonają wpłaty i będą chciały mieć zajęcia w tym samym czasie. Z logistycznego punktu jest to niemożliwe. Dlatego też w celu ustalenia szczegółów konsultacji proszę o kontakt telefoniczny (tel: 734 088 437) lub poprzez formularz na: https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski

Szczegóły przedstawiam poniżej:

english-in-practice

personal-development-part-2

speak-english

english-skills- speak

english-development

Opinie

Tutaj możesz przeczytać opnie osób, które brały udział w moich zajęciach. Tylko i wyłącznie zalogowani użytkownicy, którzy faktycznie mieli ze mną zajęcia mogli zostawić te opinie – zapraszam do zapoznania się z nimi. https://www.e-korepetycje.net/magwas/jezyk-angielski

Serdecznie zapraszam na zajęcia,

Magdalena

Posted on: 5 grudnia 2020, by :
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x