Kontakt

Pomagam w skutecznym przygotowaniu do egzaminów z języka angielskiego biznesowego na poziomie B2/C1 na wyższych uczelniach (konwersacje oraz testy pisemne). Skutecznie wspieram także w przełamaniu barier w mówieniu poprzez ciekawe zajęcia dla pracowników mniejszych oraz większych firm. English4work = angielski w praktyce.

Zajęcia prowadzę metodą komunikatywną. Ok 85% zajęć to konwersacje, 15% stanowi wyjaśnienie najistotniejszych kwestii gramatycznych.

Zajęcia prowadzę z osobami, które potrzebują podszkolić angielski na tyle, by móc swobodnie pracować – negocjować, opisywać i analizować grafy, wykresy a także by swobodnie przeprowadzać prezentacje w Power Point.

Warsztaty/lekcje, które prowadzę są zajęciami praktycznymi. Są to konwersacje. Natomiast osoba ucząca się dostaje także dużo dodatkowych materiałów, dzięki którym łatwiejszy jest powrót do wiedzy w późniejszym czasie.

Zajęcia dotyczą między innymi tematów, które odnoszą się do ekonomii, marketingu, zarządzania, Human Resources, Public Relations, nowoczesnych technologii, zarządzania w kontekście różnic kulturowych, itp. Zajęcia są zróżnicowane tematycznie. Dzięki temu zakres słownictwa jest dość szeroki. Lektor tak organizuje zajęcia, by często wracać do nowo poznanych słów i zwrotów, tak by lepiej zostały one utrwalone i tym samym użyte przez studentkę/studenta w praktyce (w pracy oraz podczas różnego rodzaju egzaminów).

Serdecznie zapraszam na zajęcia, by przełamać barierę związaną z płynnym mówieniem po angielsku.

Never give up!

Pozdrawiam, Magdalena

Dane do kontaktu:

tel:  734 088 437

{{{ contact: 0048 734 088 437 }}}

e-mail: info@english4work.pl


Prowadzę zajęcia indywidualne, tak by osoba ucząca się skorzystała z zajęć jak najwięcej i szybciej przełamała barierę związaną z mówieniem.

conversations in English; lekcje angielskiego; indywidualne zajęcia; English for business; English for work; Business English; konwersacje angielski biznesowy; konwersacje Business English; indywidualna nauka; korepetycje z angielskiego; angielski speaking; angielski rozmowa o pracę; angielski job interview; zajęcia z angielskiego; indywidualna nauka; nauka mówienia po angielsku; english4work; Business English Speaking; angielski w praktyce; angielski poziom B2; angielski poziom B2/C1; angielski biznesowy; przełamanie barier w mówieniu; private English lessons; nauka języka angielskiego; English for business; English4business; angielski w korporacji

Posted on: 25 listopada 2017, by :